CARIERE

Recrutare sitePoza 1 din 1 Inca nu ai gasit jobul pe care ti-l doresti? Trimite-ne CV-ul tau si noi vom reveni cu raspunsul catre tine daca profilul tau se potriveste descrierii noastre.

Ai finalizat studiile superioare si in plus sunt si in domeniul tehnic?

Esti perseverent, iti place sa comunici si esti o persoana curioasa? Bine ai venit in pe site-ul Agri Alianta! Esti in locul potrivit.

Ne căutăm colegi noi !

NU MAI ESTE DE ACTUALITATE !

Filiala Secuienii Noi, Roman, judetul Neamt

Denumirea postului: Consilier piese de schimb

Ce responsabilitati vei avea?

Preluarea cererilor de piese de schimb pentru tractoare si echipamente agricole
Intocmirea de oferte comerciale
Urmarirea livrarii pieselor catre clienti, intocmirea faptelor
Urmarirea respectarii scadentelor de plata pentru piese livrate
Activitati specifice de gestiune a depozitului de piese de schimb intrare, efectuare receptie fizica, efectuare transferuri de marfa din stocul central in substocuri si retur, aranjare marfa etc.)
Pastrarea confidentialitatii datelor la care ai acces

Cerinte:
Studii superioare tehnice constituie un avantaj
Cunostinte de baza de limba engleza (scris/vorbit)
Abilitati de operare a calculatoruluiConfidentialitateOrientare catre client
Abilitati de comunicare scrisa si orala
Daca vrei sa faci parte din echipa noastra, trimite-ne CV-ul tau AICI .
DE ACTUALITATE !

Sediul central, Afumati, judetul ilfov

Denumirea postului: Responsabil garantii masini agricole

Prelucrarea corecta, conform procedurilor producatorului, a cererilor de garantie
Intocmirea corecta a documentelor necesare in vederea garantarii decontarii a producatorului a reparatiilor efectuate in garantie
Gestionarea pieselor inlocuite in
Asigurarea legaturii dintre departamentul tehnic si departamentul de
garantii de verificari impuse de producator (prelucrari/programari interventii buletine de service etc.)
Efectuarea programarilor interventiilor in garantie si post garantie
Arhivarea cererilor de garantie/buletine de service
Cerinte:

Studii medii / superioare tehnice
Foarte bune cunostinte tehnice
Abilitati de comunicare scrisa si verbala
Abilitati de organizare si planificare
Cunostinte avansate de limba engleza scris/vorbit (tehnic). Limba franceza este un plus
Cunostinte temeinice de operare pe computer